Apie

VT Audio projects

VT Audio projects – atlikėjui ir mėgėjui. Ši garso įrašų studija yra įsikūrusi Kaune. Tai viena pirmųjų studijų atvėrusi duris ne tik profesionaliems atlikėjams, tačiau ir mėgėjams, norintiems įsirašyti dainą, realizuoti savo kūrybą ar tiesiog papramogauti. Čia galima atšvęsti mergvakarį ar bernvakarį, susirinkti draugų kompanijai ir smagiai pamuzikuoti, įrašyti žinomos ir mėgiamos dainos cover’į, ar tiesiog realizuoti savo kūrybą ir išleisti dainą. Plačiau apie pramogas – skaitykite skiltyje Pramogos.

Studija yra pakankamai erdvi didesniam būriui žmonių. Yra atskiras įrašų kambarys, tad įrašinėdami jausitės komfortiškai tiek Jūs, tiek žmonės, kurie bus kartu ir lauks savo eilės. Kaip atrodo studija, galite apžvelgti nuotraukų Galerijoje.

Aš – šios studijos prodiuseris – Vytenis Misevičius. Labai myliu savo darbą ir visada galvoju apie atlikėjo komfortą bei jo kūrybinių lūkesčių išpildymą. Dirbdamas su kitų žmonių muzika, visada esu itin delikatus ir pirmoj vietoj mėginu išpildyti kūrėjo vizijas. Įrašo procese dalyvauju ne tik kaip techninis darbuotojas, tačiau ir stengiuosi prisidėti savo patarimais bei idėjomis.

Į viršų